Hideg motorral egyszerűen nincs ereje az autónak: padlógázzal sem tud 80 km/h fölé menni

Tökéletes, formatervezett mechanikai csoda a Rolls-Royce alternatív piknikkosara.

Mercedes-fazon, Trabant-méret: ezért a Suzukiért rajong a világ

2019-05-19 01:05
Sorban állnak a vevők a retró Jimny terepjáróért, amely már-már mosásban összement G-osztály. Csak hatodáron.
részletek

Videó: Ribéry és Robben is góllal búcsúzik Münchentől!

Szenzációs gólt szerzett utolsó bajnoki mérkőzésén a Bayern Münchenben a német klub ikonja, Franck Ribéry. A francia játékos remek szóló után talált be. Nem sokkal később a másik búcsúzó kiválóság, Arjen Robben is betalált. Bár hátravan még a bajoroknak a berlini kupadöntő, ennél szebb búcsúra hazai közönség előtt aligha kerülhetett volna sor – ráadásul a bajnoki cím is meglett a münchenieknek.
részletek

Rg Eb: Pigniczki Fanni remekelt, három út áll nyitva Tokió felé

Magyarország a 10. helyen végzett a 2019-es ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság csapatversenyében, mely a felnőtt egyéni és junior kéziszercsapat eredmények kombinálásával alakult ki. Pigniczki Fanni igen jó kontinensviadalt zárt, magabiztosan kvalifikálta Magyarországot a 2020-as Eb-re, ezzel az is eldőlt, hogy mindhárom ötkarikás kvalifikációs út nyitva maradt. Az Eb első két aranyérmét Oroszország nyerte meg.
részletek

Vitorlázás: Berecz Zsombor ezüstérmes az Európa-bajnokságon

Pályafutása második Európa-bajnoki ezüstérmét szerezte a vitorlázó Berecz Zsombor: a finn dingi osztályban induló magyar világbajnok az Athénban megrendezett versenyen második helyezett lett – számolt be róla a magyar szövetség. A szombati éremfutamon a kilencedik helyen ért célba, amivel biztosította Európa-bajnoki helyezését. A magyar versenyző számos nagy nevet előzött meg, a vert mezőnyben végzett a világranglista élén álló holland Nicholas Heiner és a balatonföldvári 2017-es világbajnok svéd Max Salminen is.
részletek

Bundesliga: hiába nyert a BVB, nem tudott előzni, ismét bajnok a Bayern

A német Bundesliga utolsó fordulójában a Borussia Dortmund 2–0-ra győzött a Mönchengladbach otthonában, ám a bajnoki címet nem sikerült megszereznie, mert a Bayern München 5–1-re legyőzte a Frankfurtot, így sorozatban hetedszer, a klub történelme során 29. alkalommal lett német bajnok.