NB II: újra négy gólt szerezve nyert a Budaörs Szlovéniában

2019-07-15 13:01
Második edzőmérkőzését is megnyerte a Szlovéniában edzőtáborozó Budaörs – írja hivatalos honlapján az NB II rajtjára készülő labdarúgócsapat.
részletek

Vizes vb: a kínaiakat nem lehet legyőzni műugrásban

Női szinkronműugrásban is kínai aranyérem született a kvangdzsui vizes világbajnokságon.
részletek

Wimbledon: Nem eshetek depresszióba egy elképesztő mérkőzés után – Federer

Két mérkőzéslabdát hárítva, 4 óra 57 perces csatában Novak Djokovics lett Wimbledon idei bajnoka: a szerb a torna 1877 óra íródó történetének leghosszabb férfi egyes döntőjében a svájci Roger Federert győzte le.
részletek

Kaposvár: NB II-es bajnok horvát játékost igazolhatnak

A Kaposvári Rákóczi NB I-es labdarúgócsapatához szerződhet Aljosa Vojnovic, aki az előző idényben a ZTE-vel bajnoki címet nyert a másodosztályban.
részletek

NB II: öt játékos szerződtetését jelentette be a Szolnok

Berdó Péter, Csirmaz István, Kovács Olivér, Rokszin Ádám és Vólent Roland elfogadta a szerződésajánlatot, az öt labdarúgó a Szolnoki MÁV-ban folytatja a pályafutását – adta hírül hétfőn hivatalos honlapján az NB II-be visszajutó csapat.
részletek

Tenisz: Fucsovics kettő, Babos egy helyet javított a világranglistán

Fucsovics Márton két helyet javítva legutóbbi pozícióján a 49. a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján. A hétfőn kiadott rangsort továbbra is Novak Djokovics vezeti, aki vasárnap megvédte címét Wimbledonban. A nőknél továbbra is az ausztrál Ashleigh Barty áll az élen, Babos Tímea egy helyet javítva a 124., párosban egyet rontva a harmadik helyet foglalja el.
részletek

„A legjobb döntést hoztam meg, amikor igent mondtam Gera Zolinak”

Sándor György úgy tervezte, egy-két idényt futballozik még Csákváron, de Gera Zoltánnak képtelen volt nemet mondani, így harmincöt esztendősen visszavonult, és az U21-es válogatott másodedzője lesz.
részletek

Légiósok: „Mezőkövesden megértették, hogy ez egy nagy lehetőség”

A Mezőkövesdről az Apollon Limassolhoz szerződő, már El-meccsen is bemutatkozó védő úgy érzi, előmenetele szempontjából sem jelenthet hátrányt, hogy Ciprust választotta.
részletek

Kézilabda: új névadó szponzort kapott az FTC

2019-07-15 13:03
Támogatói szerződést kötött egymással az FTC Kézilabdasport Nonprofit Kft. és a HungaroControl, a légiforgalmi szolgáltatásokat nyújtó vállalat 230 millió forinttal szponzorálja a Ferencváros kézilabda-szakosztályát, a támogatás a női és a férfi csapatot egyaránt érinti. A szerződés értelmében a HungaroControl az FTC férfi együttesének névadó szponzora lesz, tehát FTC-HungaroControl néven szerepel majd a férfi csapat a bajnokságban.
részletek

Atlétika: újabb műtét vár a visszatérésre készülő Parsra

Makacs térdsérülése miatt korántsem problémamentes a visszatérésre váró Pars Krisztián kalapácsvető felkészülése.
részletek

F1: Steiner kiakadt – a Haas mindkét pilótája bajban van

A Brit Nagydíjon idén már hetedik alkalommal végzett nulla ponttal a Haas istálló, miután a verseny elején a csapat két pilótája, Romain Grosjean és Kevin Magnussen ütközött egymással, ami miatt később mindketten a futam feladására kényszerültek. Günther Steiner csapatvezető rendkívül dühös volt a két versenyzőjére, s még a leintést követően rapportra hívta őket irodájába.
részletek

Tenisz: Bondár bravúros feltámadással győzött Bukarestben

2019-07-15 13:02
A Bukarestben zajló salakpályás női tenisztorna selejtezőjének második fordulójában a legfrissebb világranglista 193. helyén álló Bondár Anna óriási küzdelemben, több mint háromórás mérkőzésen három játszmában legyőzte a rangsor 268. helyét elfoglaló belga Marie Benoit-t, aki már 5:2-re is vezetett a döntő szettben, ám Bondár innen is nyerni tudott.
részletek

Porto: Casillas nem játszik, a szakmai stábban kap feladatot

A portugál élvonalbeli FC Porto a hivatalos honlapján jelezte, Iker Casillas a következő idényben a szakmai stáb tagjaként segíti a csapatot.
részletek

Női kosár Eb: közösen rendez 2021-ben a két idei döntős

Franciaországban és Spanyolországban rendezik meg a 2021-es női kosárlabda Európa-bajnokságot – döntött hétfőn a nemzetközi szövetség (FIBA).
részletek

F1: Hamilton a hatodik után közelebb a hatodikhoz, mint valaha – sajtóvisszhang

A nemzetközi sajtó leginkább a címvédő és ötszörös világbajnok Lewis Hamilton pályafutása hatodik hazai futamgyőzelmet érő teljesítményéről, valamint a négyszeres vb-győztes német Sebastian Vettel (Ferrari) eredménytelenségéről írt a vasárnapi Formula–1-es Brit Nagydíj másnapján.